Face Expert

Naše Cesta K Vaší Kráse a Sebevědomí

Přední česká specialistka na estetickou medicínu doktorka Macko se rozhodla využít své bohaté zkušenosti, které začala sbírat už v roce 2015, a založit kliniku, která v sobě spojuje špičkové profesní know-how s luxusním prostředím a inspirativní atmosférou. Paní doktorka se v průběhu let učila ověřené metody, ale zároveň i pracovala na vlastních postupech, které nyní se svým týmem nabízí stálé klientele v samotném srdci Prahy.

„Vytvořit kliniku estetické medicíny, která by spojovala nejmodernější medicínské postupy, individuální přístup a stylovou atmosféru byl vždycky můj sen. Pojďte ho prožít se mnou,“ říká doktorka Macko. Postupně se rozšiřující nabídka služeb na vysoké úrovni je koncipována tak, aby řešila různé aspekty vzhledu, od omlazení pleti po pokročilé modelování obličeje. „Klademe důraz na Vaší bezpečnosti a pohodlí, nemusíte se tedy bát zbytečné bolesti a diskomfortu a můžete se u nás svou cestou za krásou skutečně vychutnat,“ doplňuje doktorka Macko.

Pohodlí a pocit bezpečí je totiž v medicíně zásadní. Ve Face Expert skutečně dbáme na to, aby byl klient spokojen nejen s výsledkem, ale i s procesem, který podstupuje. Naším cílem je celková spokojenost a psychická pohoda, ke které naše zákroky prokazatelně vedou, ať už je to vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinu, modelování obličeje kyselinou hyaluronovou nebo odstraňování ochlupení pomocí laseru. Nechte se u nás hýčkat a upravit svůj vzhled přesně podle svých představ!

Klinika Face Expert

Přijměte pozvání do boutique atmosféry kliniky estetické medicíny Face Expert, která se nachází v prestižní lokalitě poblíž Pařížské ulice v Praze. Francouzský šarm interiéru, který je doplněn uměleckými díly ve stylu Jeffa Koonse a originálními obrazy malířky Dominiky Brejchové, vytváří harmonické prostředí, jež přispěje k vaší pohodě během estetických zákroků. Vydejte se s námi na cestu ke svému novému já na místě, kde nabízené služby nejsou pouhými zákroky, ale skutečnými zážitky.

MUDr. Zuzana Macko

Zakladatelkou a vedoucí lékařkou kliniky je MUDr. Zuzana Macko, estetická dermatoložka s mezinárodní reputací. Doktorka Macko je jednou z předních českých odbornic v oblasti estetické medicíny, korektivní dermatologie a anti-agingu. Působí jako mezinárodní a národní školitelka pro aplikaci botulotoxinu, vyplňovacích materiálů a nit'ového liftingu pro společnosti TEOXANE, Merz Aesthetics a MINT. Založila také vlastní školící centrum Dr. Macko Academy, které se zaměřuje na vzdělávání dalších lékařů. Je aktivní členkou v řadě významných světových odborných organizací, mezi které patří:

Díky svému profesionálnímu a individuálnímu přístupu ke každé klientce si rychle získala pověst jedné z nejlepších estetických dermatoložek v Praze. Její schopnost vnímat krásu a estetické cítění jí umožňují navrhnout optimální řešení pro každou klientku. "Mým cílem bylo vytvořit jednu z nejlepších a nejmodernějších klinik estetické medicíny, kde je důraz na kvalitu služeb a individuální přístup spojen s nejnovějšími trendy v oboru," říká. Moderní estetická medicína nabízí téměř neomezené možnosti pro udržení mladistvého vzhledu přirozenou cestou. "Jsem hrdá na to, že mohu přispívat ke zlepšení sebevědomí a duševní pohody mých klientů," uvádí doktorka Macko, která ve své klinice estetické medicíny FACE EXPERT klade důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Svěřit se do jejích rukou je sázka na jistotu. Přijďte se přesvědčit sami!

Seznamte se s odborníky

Ve Face Expert jsme hrdí na náš tým vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří přinášejí své bohaté znalosti a vášeň pro estetickou medicínu do každého ošetření.

Naši partneři

Jsme nadšení z partnerství s nejlepšími dodavateli na trhu, díky kterým můžeme nabízet služby na nejvyšší úrovni. Naše silné vztahy jsou založeny na důvěře a dlouhodobé spolupráci, společně s našimi partnery se každodenně snažíme přiblížit dokonalosti v tom, co děláme.

MUDr. Zuzana Macko

Doktorka Zuzana Macko je jednou z předních českých odbornic na poli estetické medicíny, korektivní dermatologie a anti-agingu. Ve své kariéře prošla řadou špičkových pracovišť, kde nasbírala neocenitelné zkušenosti. Svěřit se do jejích rukou je sázka na jistotu.

MUDr. Kateřina Besperát

Doktorka Kateřina Besperát se specializuje na estetickou medicínu a laserová ošetření. S radostí pomáhám klientkám pečovat o jejich krásu, protože věřím, že spokojenost s vlastním vzhledem pomáhá posílit sebevědomí a přispívá k celkové spokojenosti člověka. Je držitelkou mnoha odborných certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, aplikaci výplňových materiálů, stejně jako pro mezoterapii, plazmalifting a práci s lasery. Díky této bohaté praxi, své preciznosti a estetickému cítění dokáže poskytovat tu nejlepší péči.

Jan Běhal

Srdce kliniky. Tak by se dal v krátkosti popsat recepční a manager Jan, který se o Vás dokonale postará od příchodu až po spokojený odchod.

Mgr. Andrea Slanina

Vedoucí sestra Andrea s mnoha lety zkušeností v oboru je zárukou kvalitní a profesionální péče.

Gabriela Sieglová


Díky Gabriele se u nás budete cítit doslova jako doma. Profesionalita spojená s laskavostí a odborností je její devizou.

Denisa Lázničková


Pečlivost a ochota vždy poskytnout tu nejlepší péči jsou hlavními vlastnostmi naší zkušené sestry Denisy.

Barbora Čáslavská


Spokojenost s vlastním vzhledem je důležitým faktorem duševního zdraví a pohody. Naše specialistka Barbora se postará o Vaši pokožku s precizností a profesionalitou.