Češky propadly kouzlu zvětšených rtů: Doktorka estetické medicíny, která je jimi proslulá, ovšem nevyhoví každé zákaznici

Estetická medicína je trend, který hýbe světem. I v České republice si řada nejen žen, nejen těch slavných, oblíbila estetické zákroky, které jim pomáhají se sebevědomím. Jedním z největších fenoménů je zvětšení rtů, kterým Češky doslova propadly.

Dr. Macko je hvězdou ve svém oboru, jelikož její ikonické rty, které nesou název „Lips by Dr. Macko“, si nechávají dělat ženy z celé republiky. A nejen to! Svoji techniku tak vyšperkovala, že dokonce školí ostatní lékaře, jak dokonalé rty udělat. Ostatně podívejte se sami na proměny.

Proměny rtů

Dr. Zuzana Macková je profesionálka každým coulem, jelikož nepatří mezi ty lékaře, ke kterým přijdete a zaručeně odejdete tím, co jste si namysleli. Proměnám předchází konzultace a komunikace s klientem. Nejen o tom, jsme si s paní doktorkou povídali a ona exkluzivně pro Svět ženy prozradila, jak pracuje.

Paní doktorko, rty dělané vámi se staly slavné a chtěné po celé ČR. V čem se liší od ostatních?

Po dlouholetém studiu a školení v zahraničí jsem si vytvořila vlastní autorské techniky. Tyto techniky u klientů vždy používám podle toho, aby výsledné rty zapadly do celkové harmonie obličeje a velmi často tyto techniky na jednom klientovi i kombinuji.

Existuje zákazník, kterému jste se rty nakonec rozhodla neudělala, nebo máte nějaké hranice, kdy byste klientovi řekla, že požadovanou velikost či tvar rtů neuděláte?

Určitě ke mně přichází i takové klientky. Vždy před každým zákrokem s klientkou rozebereme celkový stav obličeje a velmi často se pak stane, že pak například vybereme nějaký jiný zákrok a nebo zákrok nakonec vůbec neuděláme. Samozřejmě jsou vždy určité hranice a když vím, že například rty, které mi klientka ukáže na obrázku nesedí k jejímu obličeji, tak se buď dohodneme na nějakém kompromisu, a nebo ten zákrok nedělám. Velmi často se stává i to, že klientky za mnou už přijdou s aplikovanými rty, které byly například dělané neodborně a nebo výplň migrovala a tehdy rty rozpouštíme a až následně aplikujeme.

Samozřejmě hlavně v mých začátcích bylo zvykem, že se nějakým způsobem zkušenosti v estetické medicíně moc nepředávaly. Já mám naopak takový názor, že je velmi důležité posunout své zkušenosti dále a mám radost z toho, že můžu školit lékaře, což mě baví a zároveň tak trochu můžu zvyšovat úroveň estetické medicíny v České republice.

 

Máte vy sama Lips by Dr.Macko?

Samozřejmě i já mám Lips by Dr.Macko. Původně jsem totiž prakticky neměla skoro žádné rty. Po aplikaci výplně se člověk cítí mnohem víc žensky a krásnější.

Paní doktorko, povězte nám, které zákroky jsou na vaší klinice a obecně nejvíce žádané?

Tak v první řadě jsou to hlavně Lips by Dr.Macko. Velmi oblíbené zákroky jsou momentálně i různé biostimulace, které teď v estetické medicíně zažívají svůj boom. Velmi oblíbené je i přístrojové ošetření na bázi neinvazivního liftingu.

 

Na otázky odpovídala:

MUDr. Zuzana Macko je kvalifikovaná a zkušená lékařka, specializující se na estetickou, korektivní a anti-agingovou medicínu. Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci injekčních implantátů, botulotoxinu, plazmaliftingu, použití kyseliny hyaluronové, práci se zpevňujícími mezonitěmi a niťový lifting samotný.
Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě. Následně po ukončení studia získala první zkušenosti ve všeobecné a venerologické ambulanci oblastní nemocnice v Mladé Boleslavi. Věnovala se práci vedoucí ambulance pro akné a obličejové dermatózy na Dermatovenerologické klinice nemocnice na Bulovce. Další zkušenosti získala jako estetický dermatolog ve významných soukromých pražských klinikách. Současně se aktivně účastní jak tuzemských, tak i zahraničních seminářů, kongresů a workshopů z oblasti korektivní dermatologie a anti-agingové estetické medicíny. Je členkou České lékařské komory a České akademie dermatovenerologie. Nyní si otevřela vlastní kliniku Face Expert v samém srdci Prahy. Individuální přístup ke každému pacientovi je hlavním mottem kliniky.

 

Source: www.svetzeny.cz

SLAVNÍ A JEJICH PLASTIKY. VYLEPŠILI SE I GOSLING NEBO COOPER

„Krása je v detailech,“ říká odbornice na estetickou medicínu. V srdci Prahy pomáhá pacientům cítit se dobře ve své kůži