KRÁSA JE V DETAILECH, ŘÍKÁ ODBORNICE NA ESTETICKOU MEDICÍNU

 

Estetická medicína zlepšuje vzhled pacientů, a tím přispívá ke kvalitě jejich života a duševní pohodě. Její součástí je odstraňování známek stárnutí a různých nedokonalostí prostřednictvím metod jako je aplikace kyseliny hyaluronové, botulotoxinu nebo plasmaliftingu. V centru Prahy vznikla nová klinika, která se na zkrášlující medicínu zaměřuje.

 

„Face Expert byl vždycky můj sen. Ve vlastní klinice mohu využít svoje celoživotní zkušenosti zcela podle svých představ,“ říká Mudr. Zuzana Macko, která absolvovala lékařskou fakultu v Bratislavě a první zkušenosti začala sbírat ve všeobecné a venerologické ambulanci. Dále vedla ambulanci pro akné a obličejové dermatózy na Bulovce a jako estetický dermatolog pracovala v několika pražských soukromých klinikách.

Ve Face Expert se věnuje pacientům všech věkových kategorií, kteří potřebují pomoct s vadami na kráse, které je trápí. Taková pomoc má kromě zjevného estetického vylepšení také psychickou stránku. Zlepšení vzhledu má totiž značný pozitivní vliv na sebevědomí. Například zákroky související s anti-agingem mohou stárnoucím pacientům prokazatelně navrátit dříve ztracenou chuť do života a dovolit jim užít si stáří důstojně. Velmi oblíbené zákroky jsou momentálně i různé biostimulace, které teď v estetické medicíně zažívají svůj boom. Velmi oblíbené je i přístrojové ošetření na bázi neinvazivního liftingu. Také v České republice si řada žen, nejen těch slavných, oblíbila v estetické medicíně zvětšení rtů, kterým doslova propadly.

Dr. Macko je hvězdou ve svém oboru, jelikož její ikonické rty, které nesou název „Lips by Dr. Macko“, si nechávají dělat ženy z celé republiky. A nejen to! Svoji techniku tak vyšperkovala, že dokonce školí ostatní lékaře, jak dokonalé rty udělat. A v čem se zákroky liší od ostatních? Proměnám předchází konzultace a komunikace s klientem. Díky vlastní autorské technice Dr. Macko vybírá vhodnou techniku, aby výsledné rty zapadly do celkové harmonie obličeje a velmi často tyto techniky na jednom klientovi i kombinuje.

Rozebereme celkový stav obličeje a velmi často se pak stane, že pak například vybereme nějaký jiný zákrok a nebo zákrok nakonec vůbec neuděláme. Samozřejmě jsou vždy určité hranice a když vím, že například rty, které mi klientka ukáže na obrázku nesedí k jejímu obličeji, tak se buď dohodneme na nějakém kompromisu, a nebo ten zákrok nedělám. Velmi často se stává i to, že klientky za mnou už přijdou s aplikovanými rty, které byly například dělané neodborně a nebo výplň migrovala a tehdy rty rozpouštíme a až následně aplikujeme“, sděluje Mudr. Zuzana Macko.

Mottem kliniky sídlící v Josefově na Praze 1 je individuální přístup a koncentrace na detail. Žádní pacienti tu nejsou vnímáni stejně a individuální je i nacenění jednotlivých zákroků přesně podle potřeb pacienta, který si tak může být jistý, že je o něj skutečně dobře postaráno.

 

Kontakt:

  • tel: 734 550 500
  • info@faceexpert.cz
  • Maiselova 19, Praha 1 – Josefov
  • Po – Pá: 9:00 – 18:00

 

Source: www.ijournal.cz

SLAVNÍ A JEJICH PLASTIKY. VYLEPŠILI SE I GOSLING NEBO COOPER

„Krása je v detailech,“ říká odbornice na estetickou medicínu. V srdci Prahy pomáhá pacientům cítit se dobře ve své kůži