Zlepšení vzhledu má značný pozitivní vliv na sebevědomí, říká Zuzana Macko

Estetická medicína zlepšuje vzhled pacientů, a tím přispívá ke kvalitě jejich života a duševní pohodě.  Její součástí je odstraňování známek stárnutí a různých nedokonalostí prostřednictvím metod jako je aplikace kyseliny hyaluronové, botulotoxinu nebo plasmaliftingu. V centru Prahy vznikla nová klinika, která se na zkrášlující medicínu zaměřuje.

„Face Expert byl vždycky můj sen. Ve vlastní klinice mohu využít svoje celoživotní zkušenosti zcela podle svých představ,“ říká MUDr. Zuzana Macko, která absolvovala lékařskou fakultu v Bratislavě a první zkušenosti začala sbírat ve všeobecné a venerologické ambulanci. Dále vedla ambulanci pro akné a obličejové dermatózy na Bulovce a jako estetický dermatolog pracovala v několika pražských soukromých klinikách.

Ve Face Expert se věnuje pacientům všech věkových kategorií, kteří potřebují pomoct s vadami na kráse, které je trápí. Taková pomoc má kromě zjevného estetického vylepšení také psychickou stránku. Zlepšení vzhledu má totiž značný pozitivní vliv na sebevědomí. Například zákroky související s anti-agingem mohou stárnoucím pacientům prokazatelně navrátit dříve ztracenou chuť do života a dovolit jim užít si stáří důstojně.

Mottem kliniky sídlící v Josefově na Praze 1 je individuální přístup a koncentrace na detail. Žádní dva pacienti tu nejsou vnímáni stejně a individuální je i nacenění jednotlivých zákroků přesně podle potřeb pacienta, který si tak může být jistý, že je o něj skutečně dobře postaráno.

 

Source: www.ijournal.cz

SLAVNÍ A JEJICH PLASTIKY. VYLEPŠILI SE I GOSLING NEBO COOPER

„Krása je v detailech,“ říká odbornice na estetickou medicínu. V srdci Prahy pomáhá pacientům cítit se dobře ve své kůži